Ohmite SM102034007FE
Part No.:
SM102034007FE
Datasheet:
Chuangxin CloudSM102034007FE.pdf
Description:
RES 4 GOHM 1% 1W RADIAL
Resistance:
4 GOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 110°C
Size / Dimension:
0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Height - Seated (Max):
0.340" (8.64mm)
Datasheet:
1. How to order SM102034007FE on Chuangxin Cloud?
3. Are the SM102034007FE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SM102034007FE?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SM102034007FE.
Image SM102034007FE
Part Number SM102034007FE
Product Status Active
Resistance 4 GOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 1W
Composition Thick Film
Features High Voltage, Non-Inductive
Temperature Coefficient 100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 110°C
Supplier Device Package Radial
Size / Dimension 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Height - Seated (Max) 0.340" (8.64mm)