Vishay Sfernice RWM10451332JB25E1
Part No.:
RWM10451332JB25E1
Manufacturer:
Vishay Sfernice
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
Chuangxin CloudRWM10451332JB25E1.pdf
Description:
RWM 10X45 13K3 5% BO50 E1
Manufacturer:
Vishay Sfernice
Series:
RWM
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Resistance:
13.3 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
25W
Composition:
Wirewound
Features:
Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient:
±75ppm/°C
Operating Temperature:
350°C
Supplier Device Package:
Axial
Size / Dimension:
0.370" Dia x 1.803" L (9.40mm x 45.80mm)
Height - Seated (Max):
Number of Terminations:
2
Failure Rate:
Datasheet:
1. How to order RWM10451332JB25E1 on Chuangxin Cloud?
3. Are the RWM10451332JB25E1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RWM10451332JB25E1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image RWM10451332JB25E1
Part Number RWM10451332JB25E1
Manufacturer Vishay Sfernice
Series RWM
Packaging Bulk
Product Status Active
Resistance 13.3 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 25W
Composition Wirewound
Features Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Operating Temperature 350°C
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.370" Dia x 1.803" L (9.40mm x 45.80mm)