Stackpole Electronics Inc RSMF1JT330K
Part No.:
RSMF1JT330K
Datasheet:
Chuangxin CloudRSMF1JT330K.pdf
Description:
RES 330K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging:
Bulk
Resistance:
330 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C
Size / Dimension:
0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Datasheet:
Chuangxin CloudRSMF1JT330K.pdf
1. How to order RSMF1JT330K on Chuangxin Cloud?
3. Are the RSMF1JT330K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RSMF1JT330K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSMF1JT330K.
Image RSMF1JT330K
Part Number RSMF1JT330K
Manufacturer Stackpole Electronics Inc
Series RSMF
Packaging Bulk
Product Status Active
Resistance 330 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1W
Composition Metal Oxide Film
Features Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)