Stackpole Electronics Inc RSMF1JA33R0
Part No.:
RSMF1JA33R0
Datasheet:
Chuangxin CloudRSMF1JA33R0.pdf
Description:
RES 33 OHM 5% 1W AXIAL
Resistance:
33 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C
Size / Dimension:
0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Datasheet:
Chuangxin CloudRSMF1JA33R0.pdf
1. How to order RSMF1JA33R0 on Chuangxin Cloud?
3. Are the RSMF1JA33R0 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RSMF1JA33R0?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSMF1JA33R0.
Image RSMF1JA33R0
Part Number RSMF1JA33R0
Product Status Active
Resistance 33 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1W
Composition Metal Oxide Film
Features Flame Proof, Safety
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)