Vishay Dale CMF559K3100FHRE
Part No.:
CMF559K3100FHRE
Datasheet:
Chuangxin CloudCMF559K3100FHRE.pdf
Description:
RES 9.31K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product Status:
Obsolete
Resistance:
9.31 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Datasheet:
1. How to order CMF559K3100FHRE on Chuangxin Cloud?
3. Are the CMF559K3100FHRE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMF559K3100FHRE?
Image CMF559K3100FHRE
Part Number CMF559K3100FHRE
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Resistance 9.31 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Composition Metal Film
Features Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)