Vishay Dale CMF554K3200FHRE
Part No.:
CMF554K3200FHRE
Datasheet:
Chuangxin CloudCMF554K3200FHRE.pdf
Description:
RES 4.32K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product Status:
Obsolete
Resistance:
4.32 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Datasheet:
1. How to order CMF554K3200FHRE on Chuangxin Cloud?
3. Are the CMF554K3200FHRE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMF554K3200FHRE?
Image CMF554K3200FHRE CMF554K3200FHRE70
Part Number CMF554K3200FHRE CMF554K3200FHRE70
Manufacturer Vishay Dale Vishay Dale
Series CMF CMF
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete Obsolete
Resistance 4.32 kOhms 4.32 kOhms
Tolerance ±1% ±1%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Composition Metal Film Metal Film
Temperature Coefficient ±50ppm/°C ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package Axial Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)