Vishay Dale CMF554K3200FHEA
Part No.:
CMF554K3200FHEA
Datasheet:
Chuangxin CloudCMF554K3200FHEA.pdf
Description:
RES 4.32K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product Status:
Active
Resistance:
4.32 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Datasheet:
1. How to order CMF554K3200FHEA on Chuangxin Cloud?
3. Are the CMF554K3200FHEA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMF554K3200FHEA?
Image CMF554K3200FHEA CMF554K3200FHEA70
Part Number CMF554K3200FHEA CMF554K3200FHEA70
Manufacturer Vishay Dale Vishay Dale
Series CMF CMF
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active
Resistance 4.32 kOhms 4.32 kOhms
Tolerance ±1% ±1%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W 0.5W, 1/2W
Composition Metal Film Metal Film
Temperature Coefficient ±50ppm/°C ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package Axial Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)