Vishay Dale CMF55330K00GLEA
Part No.:
CMF55330K00GLEA
Datasheet:
Chuangxin CloudCMF55330K00GLEA.pdf
Description:
RES 330K OHM 1/2W 2% AXIAL
Product Status:
Active
Resistance:
330 kOhms
Tolerance:
±2%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±150ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Datasheet:
1. How to order CMF55330K00GLEA on Chuangxin Cloud?
3. Are the CMF55330K00GLEA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMF55330K00GLEA?
Image CMF55330K00GLEA
Part Number CMF55330K00GLEA
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 330 kOhms
Tolerance ±2%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Composition Metal Film
Features Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)