Vishay Dale CMF5519K600FHRE
Part No.:
CMF5519K600FHRE
Datasheet:
Chuangxin CloudCMF5519K600FHRE.pdf
Description:
RES 19.6K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product Status:
Obsolete
Resistance:
19.6 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Datasheet:
1. How to order CMF5519K600FHRE on Chuangxin Cloud?
3. Are the CMF5519K600FHRE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMF5519K600FHRE?
Image CMF5519K600FHRE
Part Number CMF5519K600FHRE
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Resistance 19.6 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Composition Metal Film
Features Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)