Vishay Dale CMF20680K00JNEB80
Part No.:
CMF20680K00JNEB80
Datasheet:
Chuangxin CloudCMF20680K00JNEB80.pdf
Description:
RES 680K OHM 1W 5% AXIAL
Resistance:
680 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Datasheet:
1. How to order CMF20680K00JNEB80 on Chuangxin Cloud?
3. Are the CMF20680K00JNEB80 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CMF20680K00JNEB80?
Image CMF20680K00JNEB80
Part Number CMF20680K00JNEB80
Product Status Active
Resistance 680 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1W
Composition Metal Film
Features Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Supplier Device Package Axial
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)