CTS-Frequency Controls 656V34944I2T
Part No.:
656V34944I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud656V34944I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVDS SMD
Frequency:
349.4 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.073" (1.85mm)
Datasheet:
1. How to order 656V34944I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 656V34944I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 656V34944I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 656V34944I2T.
Image 656V34944I2T
Part Number 656V34944I2T
Type XO (Standard)
Frequency 349.4 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)