CTS-Frequency Controls 656V31254I2T
Part No.:
656V31254I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud656V31254I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
312.5 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.073" (1.85mm)
Datasheet:
1. How to order 656V31254I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 656V31254I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 656V31254I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 656V31254I2T.
Image 656V31254I2T
Part Number 656V31254I2T
Type XO (Standard)
Frequency 312.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)