CTS-Frequency Controls 656V30004I3T
Part No.:
656V30004I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud656V30004I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 300.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
300 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.073" (1.85mm)
Datasheet:
1. How to order 656V30004I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 656V30004I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 656V30004I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 656V30004I3T.
Image 656V30004I3T
Part Number 656V30004I3T
Type XO (Standard)
Frequency 300 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)