CTS-Frequency Controls 656P34946C2T
Part No.:
656P34946C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud656P34946C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVPECL
Frequency:
349.4 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
54mA (Typ)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.073" (1.85mm)
Datasheet:
1. How to order 656P34946C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 656P34946C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 656P34946C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 656P34946C2T.
Image 656P34946C2T
Part Number 656P34946C2T
Type XO (Standard)
Frequency 349.4 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 54mA (Typ)
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)