CTS-Frequency Controls 656L34945C3T
Part No.:
656L34945C3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud656L34945C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVDS SMD
Series:
656L
Frequency:
349.4 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
23mA (Typ)
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.073" (1.85mm)
Datasheet:
1. How to order 656L34945C3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 656L34945C3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 656L34945C3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 656L34945C3T.
Image 656L34945C3T
Part Number 656L34945C3T
Manufacturer CTS-Frequency Controls
Series 656L
Type XO (Standard)
Frequency 349.4 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)