CTS-Frequency Controls 656L34944I3T
Part No.:
656L34944I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud656L34944I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVDS SMD
Series:
656P/L
Frequency:
349.4 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.073" (1.85mm)
Datasheet:
1. How to order 656L34944I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 656L34944I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 656L34944I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 656L34944I3T.
Image 656L34944I3T
Part Number 656L34944I3T
Manufacturer CTS-Frequency Controls
Series 656P/L
Type XO (Standard)
Frequency 349.4 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)