CTS-Frequency Controls 656E34944I3T
Part No.:
656E34944I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud656E34944I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 349.4000MHZ LVPECL
Frequency:
349.4 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.073" (1.85mm)
Datasheet:
1. How to order 656E34944I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 656E34944I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 656E34944I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 656E34944I3T.
Image 656E34944I3T
Part Number 656E34944I3T
Type XO (Standard)
Frequency 349.4 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)