CTS-Frequency Controls 655V15625I2T
Part No.:
655V15625I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud655V15625I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
156.25 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
66mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)
Datasheet:
1. How to order 655V15625I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 655V15625I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 655V15625I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 655V15625I2T.
Image 655V15625I2T
Part Number 655V15625I2T
Type XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 66mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)