CTS-Frequency Controls 655P12506C2T
Part No.:
655P12506C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud655P12506C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Product Status:
Active
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)
Datasheet:
1. How to order 655P12506C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 655P12506C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 655P12506C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 655P12506C2T.
Image 655P12506C2T
Part Number 655P12506C2T
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)