CTS-Frequency Controls 655L12506A3T
Part No.:
655L12506A3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud655L12506A3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Product Status:
Obsolete
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
66mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)
Datasheet:
1. How to order 655L12506A3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 655L12506A3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 655L12506A3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 655L12506A3T.
Image 655L12506A3T
Part Number 655L12506A3T
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Obsolete
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±20ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 66mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)