CTS-Frequency Controls 647H5004I3T
Part No.:
647H5004I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud647H5004I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCSL SMD
Frequency:
50 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud647H5004I3T.pdf
1. How to order 647H5004I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 647H5004I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 647H5004I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 647H5004I3T.
Image 647H5004I3T
Part Number 647H5004I3T
Type XO (Standard)
Frequency 50 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)