CTS-Frequency Controls 647H12503C3T
Part No.:
647H12503C3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud647H12503C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL SMD
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)
Datasheet:
1. How to order 647H12503C3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 647H12503C3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 647H12503C3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 647H12503C3T.
Image 647H12503C3T
Part Number 647H12503C3T
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)