CTS-Frequency Controls 647H10625I2T
Part No.:
647H10625I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud647H10625I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCSL SMD
Frequency:
106.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)
Datasheet:
1. How to order 647H10625I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 647H10625I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 647H10625I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 647H10625I2T.
Image 647H10625I2T
Part Number 647H10625I2T
Type XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)