CTS-Frequency Controls 647H10002G3T
Part No.:
647H10002G3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud647H10002G3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.065" (1.65mm)
Datasheet:
1. How to order 647H10002G3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 647H10002G3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 647H10002G3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 647H10002G3T.
Image 647H10002G3T
Part Number 647H10002G3T
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±100ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)