CTS-Frequency Controls 645H15625I3T
Part No.:
645H15625I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud645H15625I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)
Datasheet:
1. How to order 645H15625I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 645H15625I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 645H15625I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 645H15625I3T.
Image 645H15625I3T
Part Number 645H15625I3T
Type XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)