CTS-Frequency Controls 645H15552G2T
Part No.:
645H15552G2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud645H15552G2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ HCSL SMD
Frequency:
155.52 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)
Datasheet:
1. How to order 645H15552G2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 645H15552G2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 645H15552G2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 645H15552G2T.
Image 645H15552G2T
Part Number 645H15552G2T
Type XO (Standard)
Frequency 155.52 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±100ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)