CTS-Frequency Controls 645H12505C2T
Part No.:
645H12505C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud645H12505C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCSL SMD
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)
Datasheet:
1. How to order 645H12505C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 645H12505C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 645H12505C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 645H12505C2T.
Image 645H12505C2T
Part Number 645H12505C2T
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)