CTS-Frequency Controls 645H10004I2T
Part No.:
645H10004I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud645H10004I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.055" (1.40mm)
Datasheet:
1. How to order 645H10004I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 645H10004I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 645H10004I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 645H10004I2T.
Image 645H10004I2T
Part Number 645H10004I2T
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output HCSL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)