CTS-Frequency Controls 638V12503I2T
Part No.:
638V12503I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud638V12503I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Product Status:
Active
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
66mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
Datasheet:
1. How to order 638V12503I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 638V12503I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 638V12503I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 638V12503I2T.
Image 638V12503I2T
Part Number 638V12503I2T
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 66mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)