CTS-Frequency Controls 638L12503C2T
Part No.:
638L12503C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud638L12503C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
125 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
66mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
Datasheet:
1. How to order 638L12503C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 638L12503C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 638L12503C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 638L12503C2T.
Image 638L12503C2T
Part Number 638L12503C2T
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 66mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)