CTS-Frequency Controls 638E12503I3T
Part No.:
638E12503I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud638E12503I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Product Status:
Active
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
Datasheet:
1. How to order 638E12503I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 638E12503I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 638E12503I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 638E12503I3T.
Image 638E12503I3T
Part Number 638E12503I3T
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)