CTS-Frequency Controls 638E12503C3T
Part No.:
638E12503C3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud638E12503C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Frequency:
125 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
Datasheet:
1. How to order 638E12503C3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 638E12503C3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 638E12503C3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 638E12503C3T.
Image 638E12503C3T
Part Number 638E12503C3T
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)