CTS-Frequency Controls 635P3I3156M2500
Part No.:
635P3I3156M2500
Datasheet:
Chuangxin Cloud635P3I3156M2500.pdf
Description:
7.0mmx5.0mm Surface Mount LVPECL
Frequency:
156.25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
Datasheet:
1. How to order 635P3I3156M2500 on Chuangxin Cloud?
3. Are the 635P3I3156M2500 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 635P3I3156M2500?
Image 635P3I3156M2500
Part Number 635P3I3156M2500
Type XO (Standard)
Frequency 156.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)