CTS-Frequency Controls 635P3I3152M5200
Part No.:
635P3I3152M5200
Datasheet:
Chuangxin Cloud635P3I3152M5200.pdf
Description:
7.0mmx5.0mm Surface Mount LVPECL
Frequency:
152.52 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.079" (2.00mm)
Datasheet:
1. How to order 635P3I3152M5200 on Chuangxin Cloud?
3. Are the 635P3I3152M5200 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 635P3I3152M5200?
Image 635P3I3152M5200
Part Number 635P3I3152M5200
Type XO (Standard)
Frequency 152.52 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)