CTS-Frequency Controls 634V2505C2T
Part No.:
634V2505C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634V2505C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud634V2505C2T.pdf
1. How to order 634V2505C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634V2505C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634V2505C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634V2505C2T.
Image 634V2505C2T
Part Number 634V2505C2T
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)