CTS-Frequency Controls 634V10003I2T
Part No.:
634V10003I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634V10003I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634V10003I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634V10003I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634V10003I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634V10003I2T.
Image 634V10003I2T
Part Number 634V10003I2T
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)