CTS-Frequency Controls 634P6255C2T
Part No.:
634P6255C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634P6255C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVPECL
Frequency:
62.5 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud634P6255C2T.pdf
1. How to order 634P6255C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634P6255C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634P6255C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634P6255C2T.
Image 634P6255C2T
Part Number 634P6255C2T
Type XO (Standard)
Frequency 62.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)