CTS-Frequency Controls 634P2503I2T
Part No.:
634P2503I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634P2503I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud634P2503I2T.pdf
1. How to order 634P2503I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634P2503I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634P2503I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634P2503I2T.
Image 634P2503I2T
Part Number 634P2503I2T
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)