CTS-Frequency Controls 634P14854I3T
Part No.:
634P14854I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634P14854I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Frequency:
148.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634P14854I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634P14854I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634P14854I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634P14854I3T.
Image 634P14854I3T
Part Number 634P14854I3T
Type XO (Standard)
Frequency 148.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)