CTS-Frequency Controls 634P13204I2T
Part No.:
634P13204I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634P13204I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 132.0000MHZ LVPECL
Frequency:
132 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634P13204I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634P13204I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634P13204I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634P13204I2T.
Image 634P13204I2T
Part Number 634P13204I2T
Type XO (Standard)
Frequency 132 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)