CTS-Frequency Controls 634M2504C3T
Part No.:
634M2504C3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634M2504C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud634M2504C3T.pdf
1. How to order 634M2504C3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634M2504C3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634M2504C3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634M2504C3T.
Image 634M2504C3T
Part Number 634M2504C3T
Type XO (Standard)
Frequency 25 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)