CTS-Frequency Controls 634M13203I3T
Part No.:
634M13203I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634M13203I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 132.0000MHZ HCMOS
Frequency:
132 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634M13203I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634M13203I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634M13203I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634M13203I3T.
Image 634M13203I3T
Part Number 634M13203I3T
Type XO (Standard)
Frequency 132 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)