CTS-Frequency Controls 634L6254I2T
Part No.:
634L6254I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634L6254I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVDS SMD
Series:
634P/L
Frequency:
62.5 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
Chuangxin Cloud634L6254I2T.pdf
1. How to order 634L6254I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634L6254I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634L6254I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634L6254I2T.
Image 634L6254I2T
Part Number 634L6254I2T
Manufacturer CTS-Frequency Controls
Series 634P/L
Type XO (Standard)
Frequency 62.5 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)