CTS-Frequency Controls 634L15363I2T
Part No.:
634L15363I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634L15363I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Frequency:
153.6 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634L15363I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634L15363I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634L15363I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634L15363I2T.
Image 634L15363I2T
Part Number 634L15363I2T
Type XO (Standard)
Frequency 153.6 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)