CTS-Frequency Controls 634L10625C2T
Part No.:
634L10625C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634L10625C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
106.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634L10625C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634L10625C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634L10625C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634L10625C2T.
Image 634L10625C2T
Part Number 634L10625C2T
Type XO (Standard)
Frequency 106.25 MHz
Function Enable/Disable
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)