CTS-Frequency Controls 634E15365C2T
Part No.:
634E15365C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634E15365C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Series:
634P/L
Frequency:
153.6 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634E15365C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634E15365C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634E15365C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634E15365C2T.
Image 634E15365C2T
Part Number 634E15365C2T
Manufacturer CTS-Frequency Controls
Series 634P/L
Type XO (Standard)
Frequency 153.6 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)