CTS-Frequency Controls 634E12503I2T
Part No.:
634E12503I2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634E12503I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634E12503I2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634E12503I2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634E12503I2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634E12503I2T.
Image 634E12503I2T
Part Number 634E12503I2T
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)