CTS-Frequency Controls 634E10004C2T
Part No.:
634E10004C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634E10004C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Frequency:
100 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
88mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634E10004C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634E10004C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634E10004C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634E10004C2T.
Image 634E10004C2T
Part Number 634E10004C2T
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Enable/Disable
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 88mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)