CTS-Frequency Controls 634C20003I3T
Part No.:
634C20003I3T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634C20003I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ HCMOS
Frequency:
200 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634C20003I3T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634C20003I3T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634C20003I3T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634C20003I3T.
Image 634C20003I3T
Part Number 634C20003I3T
Type XO (Standard)
Frequency 200 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)