CTS-Frequency Controls 634C15003C2T
Part No.:
634C15003C2T
Datasheet:
Chuangxin Cloud634C15003C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
65mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order 634C15003C2T on Chuangxin Cloud?
3. Are the 634C15003C2T price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 634C15003C2T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 634C15003C2T.
Image 634C15003C2T
Part Number 634C15003C2T
Type XO (Standard)
Frequency 150 MHz
Function Enable/Disable
Output HCMOS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 65mA
Supplier Device Package -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)